Kateřina Konečná |

TURNAJ DOROSTU V PROSTĚJOVĚ

Škorpioni dorostenci zazářili na turnaji dorostu v Prostějově.

V sobotu 24. 8. 2024 se naši dorostenci zúčastnili turnaje v Prostějově, kde poměřili své síly se třemi dalšími hokejovými týmy. Jako první se pustili do souboje s domácím Prostějovem, následoval zápas s Uherským Hradištěm a největší výzva čekala naše borce úplně nakonec, kdy se proti nim postavil tým Břeclavských Lvů.

1. ZÁPAS:  ŠKORPIONI X PROSTĚJOV (prohra v prodloužení)
V prvním zápase se Škorpioni díky vstřelenému gólu. Dušana Zajíčka dostali za stavu 1:1 až do prodloužení, kde nakonec Prostějovu podlehli.

2. ZÁPAS:  ŠKORPIONI X UHERSKÉ HRADIŠTĚ (výhra)
Ve druhém zápase Škorpioni s přehledem převálcovali Uherské Hradiště. V první 20ti minutovce předvedli úžasnou gólovou smršť (6:0), ve druhé 20ti minutovce přidali další gól (1:0) a ve třetí 20ti minutovce inkasovali od Hradiště jeden gól (0:1p).

3. ZÁPAS:  ŠKORPIONI X BŘECLAV (výhra)
V napínavém třetím zápase Škorpioni porazili Břeclavské Lvy. V první 20ti minutovce sice Škorpioni prohrávali o jeden gól (2:1), ve druhé 20ti minutovce však skóre srovnali (0:1) a ve třetí 20ti minutovce přidali Škorpioni v prodloužení další gól (0:1p) a porazili tak Břeclavské Lvy.

Rádi bychom poděkovali celému týmu za skvělý výkon!!!