Kateřina Konečná |

VÍTĚZSTVÍ 7. TŘÍDY V HODONÍNĚ

VÍTĚZSTVÍ 7. TŘÍDY  V HODONÍNĚ

Žáci 7. třídy si dnes vybojovali výhru na ledě zimního stadionu Václava Nedomanského při zápasu s týmem SHKM Hodonín. Zápas ve 12.minutě otevřel Matěj Bedřich a do konce třetiny už žádná branka nepadla. Zkraje druhé třetiny Hodonín srovnal, ale naši borci si to nenechali líbit a následně vstřelili další gól. Do konce třetiny padly do obou branek ještě celkem čtyři góly a do šaten se šlo za stavu 4:3 ve prospěch našich chlapců. Třetí třetinu otevřel Jakub Otoupalík, to už jsme vedli 5:3, ale Hodonín se vzchopil a skóre osm minut před koncem utkání srovnal. Do poslední minuty byl zápas napínavý, ale 23 vteřin před koncem zápasu vstřelil svůj třetí gól v zápase Alex Roška a zpečetil tím výhru „škorpionů“.