Kateřina Konečná |

NEUVĚŘITELNÝ OBRAT ZÁPASU 9. TŘÍDY

utkání HC Scorpions Brno - HC Orli Znojmo

Neuvěřitelný obrat v zápasu zažili diváci při sobotním utkání našich deváťáků na domácím ledě s mužstvem HC Orli Znojmo. Začátek se borcům moc nevydařil, v 5. minutě inkasovali první gól, další dva následovali v 9. minutě s odstupem 52 vteřin. Ztěžka se bruslilo, nevycházely přihrávky ani zakončení. Fanoušci ale nezklamali, fandili a kluci se pomalu dostávali do tempa. První proměněná střela přišla ve 12. minutě, kdy v přesilovce po krásných přihrávkách Jakuba Mulíčka a Lukáše Volfa neomylně zavěsil Dušan Zajíček. Radost byla obrovská a bylo vidět, že ten první gól kluky nakopnul. Do konce první třetiny skórovali ještě jednou a do šatny se šlo s lepší náladou. Ve druhé třetině už bylo na chlapcích vidět, že si věří, bruslili jak o život, nahrávali si a padalo jim to tam. Na konci druhé třetiny už byl stav zápasu 5:3. Do třetí třetiny nastoupili jako uragán a hned 21 sekund po začátku třetiny padl gól. Ze začátku neohrabaný chaos se proměnil v nádhernou podívanou, kterou borci vyhráli 10:3.