Kateřina Konečná |

DALŠÍ VÍTĚZSTVÍ 9. TŘÍDY

Již o 14. vítězství v řadě se v sobotu 16. 12. 2023 postarala naše 9. třída, kdy na domácím ledě porazila tým SKLH Žďár nad Sázavou 6:3. Hoši měli na ledě jasnou převahu, první gól padl již minutu a třicet šest vteřin po začátku zápasu, cestičku si k bráně našel Marek Konečný a otevřel hru na skóre 1:0. Hráči Žďáru si výsledek nenechali líbit a v 10. minutě srovnali na 1:1 – s tímto skóre šli hoši po skončení první třetiny do kabin. Další 4 góly následovali chvíli po začátku 2. třetiny – 23. minuta – Dušan Zajíček po asistenci Jiřího Homoly a Lukáše Volfa posouvá skóre na 2:1, ve 24. minutě zvyšuje náskok na 3:1 Marek Konečný, ve 25. minutě odpovídá Žďár gólem na 3:2 , další gól do brány Žďáru ve 30. minutě trefuje Tomáš Nezpěvák po asistenci Dušana Zajíčka a do šatny po skončení 2. třetiny se šlo za stavu 4:2. Do poslední třetiny naši kluci vlítli odpočatí a plní sil, další gól vstřelil Tomáš Michalčík za asistence Dušana Zajíčka, Žďár odpověděl gólem v 52. minutě na 5:3 a těsně před skončením zápasu potvrdil naši formu Dušan Zajíček, kdy poslal puk za záda Žďárského brankáře na 6:3 a výsledkem si udržují s čtyřiačtyřiceti body 1. místo v tabulce kraje Vysočina.