9. TŘÍDA NA VLNĚ VÍTĚZSTVÍ

8. vítězství v řadě

Již 8. zápas v řadě vyhráli v sobotu 11. 11. 2023 naši borci z 9. třídy na domácím ledě proti soupeři HC Orli Znojmo s výsledkem 10:3. Chlapcům se pod vedením hlavního trenéra Roberta Holého a asistentů Milana Navrátila a Martina Máši opravdu daří. Dva ligové zápasy se jim sice nevyvedly, doma první zápas s týmem HC Lvi Fosfa Břeclav prohráli 1:3, a třetí na ledě HC Orli Znojmo 0:2, ale v obou zápasech měli kluci na ledě převahu, jen zakončení jim nevycházelo. Po dvou nezdarech se ovšem hoši nevzdávali, pilně trénovali a další zápasy už přinesly kýžené ovoce. První vyhraný zápas se odehrál 30. 9. 2023 na domácím ledě, kdy kluci převálcovali SKLH Žďár nad Sázavou 6:1. Výsledky dalších zápasů jsou následující: HC Scorpions – HC Humpolec 5:2, HC Scorpions – SHKM Hodonín 4:1, SK Horácká Slavia Třebíč – HC Scorpions 5:6, HHK Velké Meziříčí – HC Scorpions 1:6, HC Lvi Fosfa Břeclav – HC Scorpions 3:4 v prodloužení, HC Scorpions – HHK Velké Meziříčí 6:0, SKLH Žďár nad Sázavou – HC Scorpions 2:3 a poslední HC Scorpions – HC Orli Znojmo 10:3. Po těchto výhrách zaujímají naši hokejisté s šestadvaceti body krásné druhé místo v tabulce kraje Vysočina. Budeme borcům držet pěsti, protože pokud budou takto pokračovat dále, mají velkou šanci poprat se o postup do extraligy 9. tříd.

PŘÍSPĚVKY

Příspěvky

VÍTĚZSTVÍ 7. TŘÍDY V HODONÍNĚ

VÍTĚZSTVÍ 7. TŘÍDY  V HODONÍNĚ

STAŇ SE ŠKORPIONEM!

Zveme všechny kluky a holky ročníku 2015 a mladší do naší hokejové přípravky.