Nová soutěž SAHL

Letošní sezona bude pro nás novou etapou. Po 5-ti letech strávených v AHL 2011 jsme se rozhodli, že přestoupíme do nové soutěže Slovácké Amatérské Hokejové Ligy SAHL. Stalo se proto, že před sezonou se v AHL změnili pravidla a my jsme museli vyřadit našich šest kmenových hráčů, kteří s námi působili od založení klubu. Do soutěže jsme byli vybráni protože jsme snížili sestavu. Nicméně po dohodě s trenérem a dalšími hráči jsme zjistili, že na utkání by nás bylo max. 9-10 hráčů a to se hrát hokej opravdu nedá. Rozhodli jsme, že se odhlásíme ze soutěže a budeme hrát jen různé turnaje. Pak ale zavolali zástupci týmů, kteří se nedostali do AHL že zakládají novou soutěž a že můžou zůstat v soutěži ti hráči, kteří s námi hráli. Netrvalo ani týden a my jsme s nabídku hrát SAHL souhlasili.

Nová soutěž má osm účastníků a budem hrávat v Uherském Hradišti. Rozlosování a časy zápasů se vždy pravidelně dozvíte. Držte nám pěsti a přijďte nás povzbudit.